Ana Sayfa | Dünya | Yabancıya aşık olan kıza toplu tecavüz!

Yabancıya aşık olan kıza toplu tecavüz!

Editör:
Font boyutu: Decrease font Enlarge font
Yabancıya aşık olan kıza toplu tecavüz!

Hindistan'ın Batı Bengal eyaletinde farklı kabileden bir erkeğe aşık olan genç kadının, yaşadığı köyün ihtiyar heyetinin emri ile toplu tecavüze uğradığı bildirildi.

Yetkililer, pazartesi günkü saldırının ardından hastaneye kaldırılan 20 yaşındaki genç kadının durumunun ağır olduğunu ve saldırı ile bağlantıları tespit edilen 13 kişinin tutuklandığını açıkladı.

Eyalet başkenti Kalküta'nın 180 kilometre kuzeyindeki Subalpur köyünde yaşayan genç kadının ailesi, polise ihtiyar heyetinin olayı örtbas etmek için kendilerinden 25 bin rupi (yaklaşık 400 dolar) para istediğini söyledi. Ailenin söz konusu miktarı ödeyememesi üzerine ihtiyar heyetinin, köy erkeklerine genç kadına tecavüz emri verdiği öğrenildi.

Ailesinin ancak olaydan iki gün sonra Birbhum bölgesinde bir hastaneye götürdüğü genç kadın ise tüm gece boyunca sayamadığı kadar çok kişinin tecavüzüne uğradığını söyledi.

İhtiyar heyetinin başkanının da tutuklananlar arasında yer aldığı belirtildi.

Kadınlara ve çocuklara karşı cinsel saldırıların yaygın olduğu Hindistan'da 2012'de 23 yaşındaki genç bir kadının toplu tecavüze uğradıktan sonra ölmesi, büyük tepkiye yol açmıştı. Erkek arkadaşı ile bindiği otobüste 6 kişinin tecavüzüne uğrayan genç kadının tedavi için götürüldüğü Singapur'da şiddetli iç kanama nedeniyle yaşamını yitirmesinin ardından ülke genelinde gösteriler düzenlenmişti.

23 Ocak 2014 Perşembe

Cumhuriyet Gazetesi

Subscribe to comments feed Yorumlar (3 gönderilen)

avatar
Ranessa 11/04/2015 12:47:45
Surispring to think of something like that
avatar
Eroxa 12/04/2015 04:05:11
And to think I was going to talk to soeomne in person about this. http://bpejedzmqd.com hzdrjgtyj [link=http://zlhzbergssm.com]zlhzbergssm[/link]
avatar
Starleigh 02/01/2017 21:57:43
1dd3Pour la bonne copine, on ne s’est toujours pas vu en vrai.Par contre, à part deux qui ont eu une critique &lsbno;&ubap;sympa&nqsp;», on a ignoré mes critiques. Enfin bon ça prouve que c’était un massacre et que c’est peut-être moi qui était à côté de la plaque.
toplam: 3 | görüntülenen: 1 - 3

Yorumda bulunun

  • Bold
  • Italic
  • Underline
  • Quote

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

Captcha
  • Bir arkadaşa gönder Bir arkadaşa gönder
  • Yazdırılabilir sürüm Yazdırılabilir sürüm
  • Düz metin Düz metin

Etiketler:

Bu makale için etiket yok

Bu makaleyi oylayın

0
Powered by Vivvo CMS v4.6